top of page

Jsem pokojová bonsaj a nejvíc lidí okouzlím svým srandovně tvarovaným kmínkem. Ve své rodné zemi v Indii a Indonésii rostu do obřích rozměrů, ale nebojte ve vašem obyváku vám přes hlavu nepřerostu. 

 

Péče: Ocením světlé stanoviště bez přímých slunečních paprsků.Prospěje mi taky pravidlená zálivka vodou v pokojové teplotě (postačí, když 1x za 6 dní zhruba 3x naplníte konvičkou mou zabudovanou skleněnou nálevku). Do zálivky můžete ve vegetativním období (od jara do podzimu) přidat jednou za 14 dní i tekuté hnojivo na pokojovky. A pokud si pořídíte rozprašovač a občas mi orosíte listy, budu jen váš. Jsem trochu cíťa na přelití, průvan a přesuny. Proto mi prosím dopřejte klidné a stálé místo.

 

Kokedamy jsou vždy vyrobeny tak, aby péče o ně byla stejně snadná jako u běžného květináče. Zalévají se konvičkou do zabudované skleněné nálevky. Po zalití voda neproteče skrz a není tedy třeba je nechávat okapat. 

 

Doba výroby od objednání: do 5 dnů (pokud řešíte třeba dárek na poslední chvíli, napište mi prosím do zprávy, pokusím se výrobu maximálně zrychlit)

 

Fotka rostliny je ilustrativní, jelikož jde o živý materiál, vzhled se může mírně lišit. Po objednání obdržíte vždy předem fotku vaší kokedamy, aby byla přesně podle vašich představ. :)

Kokedama Ficus microcarpa Ginseng

980,00 KčCena
  • Kokedama Ficus microcarpa Ginseng se silonovým závěsem, zabudovaná vyjímatelná skleněná nálevka pro zalévání konvičkou

bottom of page