top of page

Říká se mi Monstera Adansonii, ale nebo taky Monkey Mask. Jestli jste milovníci dírkatých listů, tak tady jste na správné adrese. Jsem převislá rostlina, která vás nebude stát moc péče a poměrně rychle rostu. Taky se vám časem odměním lístky se vzdušnými kořeny, které můžete zakracovat, používat na množení jako řízky a zvětšovat tak svou domácí džungli. 

 

Péče: Ocením světlé stanoviště bez přímých slunečních paprsků.Prospěje mi taky pravidlená zálivka (postačí, když 1x za 6 dní zhruba 3x naplníte konvičkou mou zabudovanou skleněnou nálevku). Do zálivky můžete ve vegetativním období (od jara do podzimu) přidat i tekuté hnojivo na pokojovky. A pokud si pořídíte rozprašovač a občas mi orosíte listy, odměním se vám krásně zelenými dírkatými listy. 

 

Kokedamy jsou vždy vyrobeny tak, aby péče o ně byla stejně snadná jako u běžného květináče. Zalévají se konvičkou do zabudované skleněné nálevky. Po zalití voda neproteče skrz a není tedy třeba je nechávat okapat. 

 

Doba výroby od objednání: do 5 dnů (pokud řešíte třeba dárek na poslední chvíli, napište mi prosím do zprávy, pokusím se výrobu maximálně zrychlit)

 

Fotka rostliny je ilustrativní, jelikož jde o živý materiál, vzhled se může mírně lišit. Po objednání obdržíte vždy předem fotku vaší kokedamy, aby byla přesně podle vašich představ. :)

Kokedama Monstera Adansonii

980,00 KčCena
  • Kokedama Monstera Adansonii se silonovým závěsem, zabudovaná vyjímatelná skleněná nálevka pro zalévání konvičkou

bottom of page