Říká se mi Monstera Adansonii, ale nebo taky Monkey Mask. Jestli jste milovníci dírkatých listů, tak tady jste na správné adrese. Jsem převislá rostlina, která vás nebude stát moc péče a poměrně rychle rostu. Taky se vám časem odměním lístky se vzdušnými kořeny, které můžete zakracovat, používat na množení jako řízky a zvětšovat tak svou domácí džungli. 

 

Péče: Ocením světlé stanoviště bez přímých slunečních paprsků.Prospěje mi taky pravidlená zálivka (postačí, když 1x za 6 dní zhruba 3x naplníte konvičkou mou zabudovanou skleněnou nálevku). Do zálivky můžete ve vegetativním období (od jara do podzimu) přidat i tekuté hnojivo na pokojovky. A pokud si pořídíte rozprašovač a občas mi orosíte listy, odměním se vám krásně zelenými dírkatými listy. 

 

Kokedamy jsou vždy vyrobeny tak, aby péče o ně byla stejně snadná jako u běžného květináče. Zalévají se konvičkou do zabudované skleněné nálevky. Po zalití voda neproteče skrz a není tedy třeba je nechávat okapat. 

 

Doba výroby od objednání: do 14 dnů (pokud řešíte třeba dárek na poslední chvíli, napište mi prosím do zprávy, pokusím se výrobu maximálně zrychlit)

 

Fotka rostliny je ilustrativní, jelikož jde o živý materiál, vzhled se může mírně lišit. Po objednání obdržíte vždy předem fotku vaší kokedamy, aby byla přesně podle vašich představ. :)

Kokedama Monstera Adansonii

980,00 KčCena
  • Přeprava balíku Zásilkovna na adresu v ceně 115 Kč

  • Kokedama Monstera Adansonii se silonovým závěsem, zabudovaná vyjímatelná skleněná nálevka pro zalévání konvičkou