top of page

Jsem nenáročná pokojovka, která v kokedamě vypadá trochu jak planetka z malého prince. Kokedama je na ručně vyrobené keramické trojnožce.

Výška výrobku i s rostlinou je 39 cm.

 

Péče: Ocením světlé stanoviště bez přímých slunečních paprsků. Prospěje mi taky pravidlená zálivka (postačí, když 1x za 7 dní zhruba 3x naplníte konvičkou mou zabudovanou skleněnou nálevku). Do zálivky můžete ve vegetativním období (od jara do podzimu) přidat jednou za 14 dní i tekuté hnojivo na pokojovky. A pokud si pořídíte rozprašovač a občas mi orosíte listy, budu jen váš.

 

Kokedamy jsou vždy vyrobeny tak, aby péče o ně byla stejně snadná jako u běžného květináče. Zalévají se konvičkou do zabudované skleněné nálevky. Po zalití voda neproteče skrz a není tedy třeba je nechávat okapat.

 

Do balíčku v chladných měsících přidávám ohřevný sáček pro udržení optimální teploty.

Kokedama s Ficus Ginseng na trojnožce

1 180,00 KčCena
  • Do 24.12. objednávejte již prosím pouze s osobním vyzvednutím v ateliéru v Brně-Tuřanech, 1. května 43. Otevírací doba je pondělí-pátek 9-16 hod (po domluvě i mimo tento čas). Doručení včas prostřednictvím přepravce již bohužel nelze garantovat a rostliny by mohli trpět při prodlevě v doručení.

  • Kokedama Ficus microcarpa Ginseng se silonovým závěsem, zabudovaná vyjímatelná skleněná nálevka pro zalévání konvičkou

bottom of page