top of page

Říká se mi Ficus Altissima. Měřím okolo úctyhodných 100 cm na výšku. Jsem skromný stromek, který po vás nebude chtít žádnou extra péči. Nejlíp mi u vás doma bude někde v polostínu. Co se týče zálivky, mám rád zlatou střední cestu (postačí, když 1x za 7 dní zhruba 5x naplníte konvičkou mou zabudovanou skleněnou nálevku). Do zálivky můžete ve vegetativním období (od jara do podzimu) přidat i tekuté hnojivo na pokojovky. A pokud si pořídíte rozprašovač a občas mi orosíte listy, odměním se vám krásně zelenými listy.

 

Kokedamy jsou vždy vyrobeny tak, aby péče o ně byla stejně snadná jako u běžného květináče. Zalévají se konvičkou do zabudované skleněné nálevky. Po zalití voda neproteče skrz a není tedy třeba je nechávat okapat. Mech není třeba nijak udržovat, zůstane nejdéle zelený, když mírně zaschne (kdyby přišel do kontaktu s chlorovou vodou z kohoutku, rychleji by znědl).

 

Doba výroby od objednání: do 14 dnů (pokud řešíte třeba dárek na poslední chvíli, napište mi prosím do zprávy, pokusím se výrobu maximálně zrychlit)

 

Fotka rostliny je ilustrativní, jelikož jde o živý materiál, vzhled se může mírně lišit. Po objednání obdržíte vždy předem fotku vaší kokedamy, aby byla přesně podle vašich představ. :)

Obří kokedama na trojnožce Ficus

2 400,00 KčCena
  • Je možné pouze osobní převzetí v ateliéru v Brně-Tuřany, 1. Května 43

  • Kokedama Mandarinka Kumquat s ručně vyrobenou keramickou trojnožkou, zabudovaná vyjímatelná skleněná nálevka pro zalévání konvičkou

bottom of page