top of page

Že jste vždycky snily o trojnožce pro vaši rostlinu nebo o vlastnoručně vyrobeném hrnku nebo třeba míse? A nebo máte v hlavě vlastní nápad a jen ho potřebujete s něčí pomocí dotáhnout do konce? Tak se přihlaště na workshop na modelování keramiky, kde vás bude čekat hlína, veškeré pomůcky a glazury a taky já nachystaná vám se vším pomoct. :) Kurz bude probíhat ve dvou blocích, kdy každý zabere tři hodiny.

 

V prvním bloku vám ukážu druhy hlíny a všechny pomůcky, které budete moct použít. Naučíme se hlínu zpracovat a pak vám ukážu techniku výroby.

 

Poté necháme hotové výrobky pár dní prosušit a přežahnu je v peci, abychom je mohli dozdobit pomocí engob a glazur.

 

V dalším bloku přežahnutou keramiku dokončíme pomocí glazur, engob a podglazurních pastelek. U všeho vám budu opět ráda nápomocná, aby to dopadlo přesně podle vašich představ.

Po absolvování kurzu je možné navštěvovat dále studio a vyrábět si keramiku kdykoliv v otvírací době středa-pátek 9-16 hod. 1 hod keramiky je za 250 Kč ( v ceně je 1 kg keramiky, zapůjčení pomůcek a přežah), 1 hod glazování je za 250 Kč (v ceně jsou glazury, zapůjčení pomůcek a finální výpal).

 

Časová náročnost: 3 hodiny (uvidíme se celkem 2x)

Adresa workshopu: 1. května 43, Brno-Tuřany, 62000

Cena zahrnuje: Neomezené množství hlíny, zapůjčení všech pomůcek, glazury a engoby dle vaší potřeby

Kurz se koná při minimální účasti 4 osob, maximální kapacita wokshopu je 6 míst

Při zrušení účasti méně než dva pracovní dny před kurzem voucher propadá.pp

Workshop modelování keramiky

2 100,00 KčCena
    bottom of page